Maslak Mah. Ahi Evran Caddesi Polaris Plaza Kat:10 34485 Sarıyer/İstanbul
iletisim@btegitim.com +90 (212) 274 69 98

CCNA R&S Uzun Dönem Eğitimi

Eğitim İçeriği
Hakkında

CCNA sertifikasyon programı, ağ teknolojileri konusunda çalışan veya çalışacak kişiler için temel oluşturmayı amaçlayan ve bu alandaki uzman açığını kapatmayı planlayan giriş seviyesinde bir sertifikasyon programıdır. Bu programı bitiren kişiler, temel olarak LAN, WAN yapıları kurabilir Router, switch gibi cihazlar üzerinde, gerekli ayarları ve bakımları yapabilir düzeye ulaşırlar.

BTeğitim tarafından düzenlenen bu programın temel amacı ağ teknolojileri konusunda çalışmak isteyen kişilerin hem teorik hem de pratik anlamda iyi bir altyapı edinmesini sağlamaktır. Piramidin üzerinde yer alan diğer sertifikasyon programlarının gelişimi bu altyapıya dayalı olarak gelişeceğinden öğrenme sürecinin başarılı olması ana hedefimizdir. Programı başarı ile bitiren kişilerin CCNA sertifikasyon sınavını rahatlıkla geçecek olmalarının yanı sıra CCDA (Cisco Certified Design Associate) sertifikasını da alabilecek düzeye geleceklerdir.

Sertifikasyon: CCNA sertifikasını alabilmek için 200-125 CCNA  sınavında başarılı olmanız veya 100-105 ICND1 (ICND1) ve 200-105 ICND2 (ICND2) sınavlarının her ikisinde de başarılı olmanız gerekmektedir.

 

Eğitim Nasıl Verilecek?


Süre: Program, iki kur  ve toplam 96 saat olarak düzenlenmiştir. Birinci kur ve ikinci kur 6'şar haftadır. Dersler haftada iki gün ve 4'er saat veya haftada üç gün ve 4'er saat olarak verilmektedir. Detaylı bilgi için Eğitim Takvimine bakınız.

Donanım ve Eğitim Materyalleri : Eğitimler  en fazla 18 kişilik  sınıflara laboratuar ortamında yapılmaktadır. Her kursiyere bir bilgisayar tahsis edilmektedir. Eğitim süresince 28xx ve 29xx serisi Cisco routerlar, 29xx ve 35xx serisi Cisco switchler kullanılmaktadır. Kurs içeriklerinin tamamı İngilizce fakat eğitimin anlatımı Türkçe olarak yapılmaktadır. Yapılan uygulamalar ve laboratuvar çalışmları, kursiyerin gerçek hayatta karşılaşabileceği senaryolar  ve CCNA sertifikasyon sınavı düşünülerek hazırlanmıştır.

Ayrıca adaylara elektronik ortamda sunumlar ve laboratuvar föyleri ile kurs boyunca kullanacakları gerekli yazılımlar  verilmektedir.

Kurlara katılım için ön şartlar: Kursa katılabilmek için, katılımıcının temel seviyede, İngilizce okuma-anlama bilgisi ve temel bilgisayar kullanımı becerisi gerekmektedir. 

(*) Gerekli dokümantasyon kurs sırasında dağıtılacaktır. 
(*) Kur süreleri ile ilgili açıklamalar için lütfen eğitim takvimi bölümünü okuyunuz.Kurs İçeriği

Uzun dönemli bu eğitim, üç ana eğitimden oluşmaktadır:

Interconnecting Cisco Networking Devices: Accelerated (CCNAX)
Interconnecting Cisco Networking Devices Part 2 (ICND1)
Interconnecting Cisco Networking Devices Part 2 (ICND2)EĞİTİM TAKVİMİ
Eğitime ait tanımlanmış bir takvim bulunmamaktadır. Sağda bulunan Bilgi Talebi formunu doldurarak eğitim takvimi, fiyatı ve içeriği hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Eğitim içeriği, ücreti, tarih ve detaylı bilgi için :

+90 (212) 274 69 98

egitim@btegitim.com

İLETİŞİM FORMU

Eğitim içeriğini PDF olarak indir
Teknoloji
Cisco
Kariyer Sertifika Eğitimleri
Routing and Switching
CCNA Routing and Switching
CCNA R&S Uzun Dönem Eğitimi
Bilgi Talebi


TAKİP ET
ADRES
Maslak Mah. Ahi Evran Caddesi Polaris Plaza Kat:10 34485 Sarıyer/İstanbul
Eskişehir Yolu 7.Km Mustafa Kemal Mah. 2123. Sok No:2-D Cepa Ofis Kule Kat: 5 Daire:504 Çankaya/Ankara
 
BT EĞİTİM ® bir Morten Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. markasıdır.

YETKİLİ CISCO EĞİTİM MERKEZİ
Real Time Analytics