Maslak Mah. Ahi Evran Caddesi Polaris Plaza Kat:10 34485 Sarıyer/İstanbul
iletisim@btegitim.com +90 (212) 274 69 98

CCNP Security Uzun Dönem

Eğitim İçeriği
Hakkında

CCNP Security eğitimleri güvenli bir network kurmanız için gerekli olan ileri seviyedeki bilgiyi sizlere sunmaktadır. CCNP Security sertifikasına sahip olan bir profesyonel, verimliliği korumak, tehditleri-saldiriları azaltmak ve maliyetleri düşürmek için bir ağ altyapısını koruma ve yönetme bilgi ve becerisine sahip olacaktır. CCNP Security eğitim içeriğinde Cisco IOS Router ve Catalyst Switch, Adaptive Security Appliance (ASA), güvenli VPN bağlantısı, Saldırı Önleme Sistemleri (IPS), Cisco Security Agent (CSA), bir kuruluşun güvenliği ve cihazlarının yönetimi, Ağ Erişim Kontrolü (NAC), bu teknolojilerin tek bir tümleşik ağ güvenlik çözümü olarak optimizasyonu bulunur. Ayrıca, CCNA Security sertifikası CCNP Security olabilmek bir önkoşuldur.

BTeğitim tarafından düzenlenen bu programda aşağıdaki başlıklar işlenecek ve katılımcıların ilgili sınavları verecek düzeye gelmeleri sağlanacaktır.

Sertifika Sınavları:    

300-808 SISAS     Implementing Cisco Secure Access Solutions

300-206 SENSS    Implementing Cisco Edge Network Security Solutions

300-209 SIMOS    Implementing Cisco Secure Mobility Solutions

300-207 SITCS     Implementing Cisco Threat Control Solutions

Eğitim Nasıl Verilecek?
 

Eğitimler 15 kişilik laboratuarlarda yapılacaktır. Her kursiyere bir bilgisayar tahsis edilecektir. Eğitim süresince Cisco ASA 55xx firewall'lar; 28xx ve 38xx serisi Cisco routerlar; 29xx, 35xx ve 37xx serisi Catalyst switchler, IPS 42xx sensorleri, NAC kutuları kullanılacaktır. Kursiyerler 2 kişilik çalışma grupları halinde tüm güvenlik cihazlarıyla çalışma imkanı bulacaklardır.

Kurs içeriklerinin tamamı İngilizce olarak sunulmaktadır. Anlatım Türkçe olarak yapılacaktır. Kurslarda anlatılan her konu başlığı için kısa sınavlar, her kurun sonunda ise bir final sınavı yapılacaktır. Yapılan tüm ara sınavlar ve final sınavları CCNP Security sertifikasyon sınavı düşünülerek hazırlanmıştır. Kurs içeriğini takip etmek üzere adaylara elektronik ortamda presentasyonlar ve laboratuar föyleri dağıtılacaktır.

Kursiyerler kur bitimlerinde istedikleri takdirde ilgili sertifikasyon sınavlarına BTeğitim'de indirimli olarak girebileceklerdir.

Kursiyerlerin programa katılabilmeleri için CCNA Security sertifikasını almış olmaları ya da bu konuda benzer bir eğitime katıldıklarını belgelemiş olmaları gerekmektedir. Bu iki koşulu sağlamayan adayların detaylı bilgi için aramaları rica olunur.Kurs İçeriği

Uzun dönem CCNP Security eğitimi şu eğitimlerden oluşmaktadır:

Implementing Cisco Secure Access Solutions (SISAS)

Implementing Cisco Edge Network Security Solutions (SENSS)

Implementing Cisco Secure Mobility Solutions (SIMOS)

Implementing Cisco Threat Control Solutions (SITCS)

 

 EĞİTİM TAKVİMİ
Eğitime ait tanımlanmış bir takvim bulunmamaktadır. Sağda bulunan Bilgi Talebi formunu doldurarak eğitim takvimi, fiyatı ve içeriği hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Eğitim içeriği, ücreti, tarih ve detaylı bilgi için :

+90 (212) 274 69 98

egitim@btegitim.com

İLETİŞİM FORMU

Eğitim içeriğini PDF olarak indir
Teknoloji
Cisco
Kariyer Sertifika Eğitimleri
Security
CCNP Security
CCNP Security Uzun Dönem
Bilgi Talebi


TAKİP ET
ADRES
Maslak Mah. Ahi Evran Caddesi Polaris Plaza Kat:10 34485 Sarıyer/İstanbul
Eskişehir Yolu 7.Km Mustafa Kemal Mah. 2123. Sok No:2-D Cepa Ofis Kule Kat: 5 Daire:504 Çankaya/Ankara
 
BT EĞİTİM ® bir Morten Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. markasıdır.

YETKİLİ CISCO EĞİTİM MERKEZİ
Real Time Analytics