Network Mühendisleri Arıyoruz. İlgilenen adaylar, özgeçmişlerini cv@btegitim.com adresine gönderebilirler. || MORTEN BILGI VE ILETISIM HIZMETLERI A.S. olarak Cisco'nun Doğu Avrupa bölgesinde Gold Partner'i olarak sertifika aldığımızı gururla paylaşıyoruz. || 1 Eylül itibarıyla kısıtlı sayıda kontenjan ile CCIE lab sınavlarına giriş başlıyor.

DIŞ KAYNAK SAĞLAMA

BT Eğitim, sunduğu eğitim programları esnasında belirli başarı kriterlerinin üzerine çıkan öğrencilerinin katılımı ile oluşturduğu insan kaynağı portföyünü, yetişmiş eleman ihtiyacı bulunan şirketlere “Dış Kaynak Sağlama” hizmeti olarak sunmaktadır.

Bu hizmet kapsamında şirketler, yasal, idari ve mali yükümlülükleri en aza indirgeyerek, en hızlı şekilde ve herhangi bir oryantasyon süreci gerektirmeden teknik ihtiyaçlarını karşılayabilecek bilgi seviyesinde insan kaynağına kavuşma imkanına sahip olmaktadırlar. 

- Geçici süreli istihdam gerektiren teknik pozisyonlarda,
- Kısa ve orta vadeli projelerde,
- Eleman sirkülasyonunun yoğun olduğu teknik operasyonlarda,
- Üst düzey bilgi ve tecrübe gerektiren kısa süreli ihtiyaçlarda, 

“Dış Kaynak Sağlama” hizmetinden faydalanılması, zaman, maliyet ve yönetim verimliliğinin en üst düzeye çıktığı çalışma koşullarının oluşmasına katkı sağlamaktadır. 

“Dış Kaynak Sağlama” hizmetimiz ile ilgili olarak sorularınız ve bu hizmete yönelik ihtiyaçlarınız için kurumsal@btegitim.com adresine mail atabilir veya şirket telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. 
 

Randevu ve bilgi talebi için : +90 (212) 274 69 98